O Autorze

Jeśli świat zewnętrzny staje się dla nas już niezrozumiały, nie logiczny, nie trwały i pełen bólu i cierpienia, zaczynamy doszukiwać się sensu naszego istnienia.

Gdzie szukać, dokąd iść i wreszcie jak żyć by móc cieszyć się zdrowiem, szczęściem, pogodą ducha w zgodzie ze sobą i w harmonii ze wszystkim co jest.

Okazuje się, że odpowiedź jest tak blisko, zawsze tam była, jest i będzie. To prawda w nas, o nas samych.

Po wieloletnich bolesnych doświadczeniach, które tak naprawdę okazały się bramą do samej siebie i punktem zwrotnym w moim życiu, rozpoczęłam niekończącą się opowieść o sobie i otaczającym nas świecie.

Teraz dzielę się z innymi dogłębnym poznaniem siebie samego, dzięki czemu każdy może odkryć drzemiącą w nim siłę życiową. Pomagam doświadczyć czegoś, co jest czymś naturalnym w nas samych, poczuć kim naprawdę jesteśmy i czym jest dla nas życie.

Medytacja i sztuka uważności jest dla mnie kluczem do poszerzenia naszej świadomości i uwolnieniem procesów samouzdrawiania na każdej płaszczyźnie naszego życia, zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej.

Pobudzając własne siły wewnętrzne osiągamy harmonię i spokój, a co za tym idzie zdrowie, zagubioną gdzieś radość życia i szczęście.

Podczas wspólnych spotkań, konsultacji indywidualnych, które prowadzę, uruchamiane są mechanizmy wspomagające leczenie konwencjonalne, które działają na szereg dolegliwości, między innymi na chroniczny ból, niepokój, lęk, depresję, choroby układu odpornościowego, nowotwory i inne. Zdarza się, że choroby wręcz się cofają. W winnych przypadkach ich forma łagodnieje, co też skutkuje poprawą jakości życia.

A tymczasem zapraszam na bloga, do świata opowiadań…baśni i przypowieści…gdzie zanikają granice poznania, gdzie rzeczywistość przenika to, co nie rzeczywiste, gdzie wszystko, co wydaje się niemożliwe, jest możliwe…gdzie to, co nie widzialne, jest widzialne, a to co nie słyszalne, jest słyszalne… do świata, który dotyka tej subtelnej części w nas, tej wrażliwej i delikatnej…tej,  która śpi sobie spokojnie i czeka, aby ją ponownie pobudzić do życia…

Monika Hebda

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.