Odkryj siebie.
O przenikaniu się światów.

Mapa do wspaniałości cz. III

Mapa do Wspaniałości – Twój wewnętrzny ogród i Ty jako Twoja największa inspiracja

            „Mapa do Wspaniałości”, to idea, zamysł, projekt skierowany do każdego, kto chciałby odkryć, poczuć, dotknąć i zobaczyć rzeczywisty świat swojej własnej głębi. Tworzenie takiej mapy, to akt mądrości świadomego połączenia ze źródłowością samego siebie. Celem samym w sobie jest poczucie, że my sami możemy być dla siebie najlepszą i największą inspiracją.

            Tworzenie takiej mapy, to praca z obrazem, który dostrzegamy w głębi siebie. Obrazem, który przede wszystkim jest na początku dogłębnym odczuciem, zanim zostanie przelany na papier w formie rysunku. W ten sposób rozpoczyna się przepiękny proces w przestrzeni serca obejmujący całe nasze jestestwo. Proces odkrywania swoich własnych głęboko ukrytych potencjałów.

Obrazy tworzą się intuicyjnie, kreując niebywale fantazyjną abstrakcję, czasami zaskakującą, pozornie nic nie mówiącą, ale właśnie to dzięki niej wewnętrznie dokonuje się rozpoznanie i zrozumienie siebie.

            Jeśli bez wahania poddajemy się wewnętrznemu kierownictwu, jak małe dziecko ciekawe świata, wówczas prowadzeni jesteśmy w sposób harmonijny i dla nas bezpieczny, czy to w życiu, czy w naszym umyśle. Tak też dochodzi do integracji świata wewnętrznego ze światem zewnętrznym, a ten stan z kolei uświadamia nas o naszej niezależności i suwerenności.
Przepływ źródłowej informacji w połączeniu z odczuciami temu towarzyszącymi prowadzi głównie to odkrywania schowanych w nas potencjałów. Jednymi z nich są samopozanie i samouzdrawianie. Samouzdrawianie na płaszczyźnie świata fizycznego, świata mentalnego, świata emocjonalnego, psychicznego oraz świata duchowego, a więc w każdym aspekcie naszego życia.

Stworzenie własnej mapy do wspaniałości, to jak zanurzanie się w przestrzenie, gdzie rodzą się gwiazdy, które świecą w ciemności, a z czasem rozpoczynają swoją podróż do najdalszych zakątków Wszechświata. Droga w zagęszczenie nie potrzebuje mapy, ale jej przeobrażenie w eter już tak, a wtedy lepiej jest mieć wpływ na ten swój własny proces i przeprowadzić go samodzielnie.

Kluczem do szczęśliwości, czy też tej wspomnianej wspaniałości jest samo korekta, a więc samopoznanie i to najpierw swoich najciemniejszych zakamarków. Jako baczny obserwator swoich myśli i emocji, odkryjesz drogę nie do konkretnego celu, a do niekończącej się wszechpotężnej Obecności. Trzeba wiedzieć, że myśl i uczucia stanowią jedyną i najpotężniejszą moc twórczą we Wszechświecie. Tak powstaje mapa. Paleta barw, bezdźwięcznych dźwięków i niespotykanych kształtów. Na swoją mapę można spojrzeć z góry, albo można przeciskać się w gąszczu, w błocie, w deszczu i pośród nieznanych i zaskakujących okoliczności spotykając i przyciągając różnorakie stwory i istoty przez swoją myśl stworzone. Ta mapa to jak drzewo życzeń. Jak już sobie uświadomisz, co stworzyłeś, to szybko sobie przypomnisz kim naprawdę jesteś.

            Poniżej przestawiony został przykładowy wgląd w sesję, którą przeprowadziłam ostatnio i za zgodą jednego z uczestników mam ogromną przyjemność ją zaprezentować.
Dziękuję Łukaszowi za udostępnienie własnego opisu swoich odczuć i przeżyć, jak również dziękuję za pozwolenie na pokazanie własnych obrazów, które pojawiły się podczas tego procesu.

——————————————————————————————————————-

Pięknie było odczuwać gęstość, fakturę i zapach kolorów.
Inne to doświadczenie dla mnie, za które dziękuję. Łukasz Nowak https://www.facebook.com/luke.nowak.7

Opis:

Już w czasie rozmowy, szeroki rzut na sytuację.

Rama gwiezdnych potencjałów i wiedzy. Otwarta w prawym, górnym rogu. To w tej otwartej przestrzeni, jako kontynuacja znajduje się obraz drugi – moje Ja.

Pomarańczowe struny niosą informacje, siatki świadomości.
Zielone struktury to natura, życie, przejawienie w istnieniu potencjałów i informacji.

Pojemnik ja, istnienie, z kryształu serca obejmującego wszystko, co jest.
Z dołu kosmiczne potencjały podtrzymujące ten pojemnik.
W nim życie, w samym środku wola i pragnienie istnienia.
Na szczycie pasja, radość, ogień realizacji.
A po bokach relacje z innymi istotami.
Zdziwieniem było, że wszystkie są takie same – nie ma ważniejszych, nie ma mniej znaczących, każda jest wnosząca i na równi w otwarciu na istnienie w przepływie.

Moja idea – dom w którym mogę się realizować.
5.ć istot nadających zielone sygnały, to nowo zawiązana rodzina. Niebieskie, to znów kosmiczne idee, punkty to istoty z ich pragnieniami i potrzebami.

Dziękuję.
Monika Hebda

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.