Odkryj siebie.
O przenikaniu się światów.

Rekomendacje

Monika jest serdeczną i ciepłą istotą o głębokiej mądrości i wiedzenieniu. Jej prowadzenie bywa bardzo subtelne i wymykajace się umiejetnosci zwerbalizowania natomiast „owoce” są wymierne i czasem, prawie natychmiastowe. Monika pomaga i asystuje nam w namierzeniu i przekroczeniu ograniczeń i blokad czy to fizycznych, mentalnych czy innych, pozwalajac nam głębiej doswiadczać istoty siebie samego i funkcjonować w życiu w zrównoważony sposób. Daje narzedzia i uczy jak z nich korzystać, łączac zaufanie i intuicję z rozrożnieniem i rosądkiem. Polecam sprawdzić na sobie.

Z wdzięcznością Ewa

Wciąż poszukuję swojej prawdziwej tożsamości, swojego miejsca na świecie i swojego celu. Nie raz zdarzyło mi się pobłądzić i trafiać na ślepe zaułki. Teraz mam wsparcie, za które jestem ogromnie wdzięczna. Nie muszę już po omacku kręcić się w kółko. Wiem, że odnajdę swoją drogę.

Karolina

Wielowymiarowy wgląd Moniki pozwala na rozwiązywanie spraw z perspektywy innej niz trzeciogestosciowa, co z kolei wpływa na niezwykła skuteczność jej pracy. Zarówno ziemskie, jak i duchowe sprawy, dzięki przewodnictwu Moniki znajdują dobry kierunek rozwoju, czasem niezrealizowany nawet przez wiele wcieleń. Ja osobiście wyrażam wielka wdzięczność za pomoc w moim wzroście, dziękuję i polecam każdemu, kto chce uzdrowić swoje ciało, swoją istotę albo jedno i drugie.

Luiza

Chciałabym napisać tu coś górnolotnego, pięknego, jednak brakuje mi słów. Pisanie pochwał, czy zwykłych, choć pięknych epitetów, to za mało. Dziękuję Wszechświatowi, że taki potencjał Światła jest tu z nami… Szanujcie możliwość obcowania z nim. Nie zastanawiajcie się, nie kombinujcie, tylko się tej sile poddajcie. Wtedy dzieje się coś, co ten świat zna jako cuda… Wdzięczność

Gabrysia

Monika ma niezwykły zmysł do odczuwania źródłowości. Dzięki temu potrafi wnikać i realizować głębokie treści bez konieczności używania nadmiarowych form pośrednich. Ludzie mający z nią styczność potrafią szybciej odkryć swój potencjał, a Monika potrafi pomóc ten potencjał pokierować. W pracy terapeutycznej wykazuje się naturalną pokorą i wyrozumiałością, co w połączeniu z powyższymi walorami umożliwia klientom dokonanie samouzdrawiania. Jednocześnie własne świadectwo, jak i zastosowanie form arteterapii pozwala klientom odbudować wiarę we własne siły, tym bardziej czyniąc uzdrowienie realnym.

Monika uczestniczyła w prowadzonym przeze mnie wielomiesięcznym kursie samorozwoju opartym o wartości uniwersalne. Wykazywała się zarówno głębokim rozumieniem tematu, a także zdolnością do wspierania procesu grupowego – konsekwentnie dzieliła się swoją perspektywą tym samym budując nie tylko siłę grupy, lecz także wnosząc wkład do implementacji głębszych wartości do pola ziemskiego.

Szczerze mogę polecić współpracę z Moniką zarówno osobom, które chcą szybko dotrzeć do źródła tematu, ale również są zainteresowane głębszymi poszukiwaniami prawdy o rzeczywistości.

Jacek Czapiewski

Słuchając online wypowiedzi Moniki Hebdy na tematy życia, szybko zauważyłem jej głębię wynikającą z własnych doświadczeń. Dosyć szybko zapoznałem się z jej stroną internetową i nawiązałem kontakt, nie wiedząc czego konkretnie mogę się spodziewać. Byłem zainteresowany rozwojem świadomości i poprawą codziennego dobrostanu.

Okazało się, że otrzymałem szerokie wsparcie zdrowotno-rozwojowe w postaci wiedzy i narzędzi do samodzielnego dbania o siebie całościowo – fizycznie, psychicznie, duchowo, …

W czasie wspólnych rozmów i sesji wielokrotnie doświadczyłem spontanicznego przypływu energii, Monika na bieżąco odczuwała co się we mnie zadziewa, cierpliwie podpowiadała i pomagała na odległość. Udzielone techniki przyniosły przyjemne stany i poszukiwane korzyści, byłem też zachęcany do samodzielnego osiągania celów – jak najwięcej miałem robić po swojemu i samodzielnie wyciągać wnioski.

Jestem wdzięczny za wszystko, co otrzymałem i jestem przekonany, że osoby szukające zdrowia i zrozumienia odnajdą w Monice Hebdzie terapeutę spoza skali.

Dariusz

Trudno jest opisać Monikę i jej działania, ponieważ wykracza to poza możliwość opisania słowami. Wszystko co dzieje się w jej obecności i za jej pomocą, trzeba po prostu odczuć, to jedyna droga. Każde spotkanie w formie osobistej, czy w formie rozmowy telefonicznej, przenika na wskroś wszelkie ludzkie pokłady, momentalnie uruchamiając zmiany, które kierują na właściwe ścieżki. Zmiany zachodzące na poziomie mentalnym, ale również fizycznym. To doświadczenie, którego teraz bardzo potrzebujemy, choć prowadzące nieznaną dotąd drogą.

Kamila 

Bez względu na to, czy człowiek wierzy w tę metodę, czy nie po zetknięciu się z Panią Moniką wychodzi od niej szczęśliwszy i pełen wiary w różne możliwości. Chciałoby  się rzec odmieniony, lecz to uproszczenie. Natomiast efekty tej zmiany zaczynają się objawiać po kilku tygodniach nawet miesiącach. Przeżyłam szok, gdy okazało się, że na pewne zjawiska , relacje między ludzkie, do których do tej pory podchodziłam z frustracją , zaczęłam reagować  ze zrozumieniem dla drugiej strony, bez lęków i poczucia winy.

Emilka

Dzięki Monice odkrywam jak cudowną przygodą jest poznawanie siebie i swoich najbliższych! Niby subtelna i delikatna (bo taka jest), a z nieprawdopodobną Mocą przywróciła do zdrowia, życia i pionu mojego Tatę, którego do niedawna postrzegałam jako straconego dla radości malkontenta. Teraz Tata kipi energią i pomysłami, nowymi planami, a przede wszystkim  szczęściem. Dziękuję!

Ula

Po wykryciu u mnie w segmencie 3 prawego płuca nieregularnego guza pulmonolog oświadczył, że w przypadku powiększania się  będzie konieczne usunięcie 1 płata płuca . Szukając porady zwróciłem się z tą sprawą o pomoc do Pani Moniki. W wyniku przeprowadzonych kilku sesji telefonicznych, po przeprowadzonych badaniach kontrolnych, po 3 m-cach okazało się, że guz zniknął, a w miejscu gdzie się znajdował stwierdzono obszar tzw. „mlecznej szyby” oraz stabilny obraz zmian płucnych.  Dzięki kontaktom z Panią Moniką odzyskałem większą wiarę we własne siły i zmobilizowałem się  z większym optymizmem patrzeć na swoje życie.

Bronisław lat 74 z Ustki

Po spotkaniu z Moniką byłam tak wściekła, że nie odzywałam się do niej przez tydzień. Tyle czasu zajęło mi przyznanie się przed sobą i przed nią , że miała rację – tylko oczekiwałam, że usłyszę coś innego. Prawda rzadko kiedy jest dla nas wygodna.

Zawsze w jej towarzystwie ogarnia mnie i moje dzieci niewiarygodny spokój i wyciszenie. Roztacza niesamowitą, ciepłą aurę wszędzie gdzie wejdzie.

Pomogła mi pozbyć się chronicznie nawracającego bólu kręgosłupa, a przy okazji dała wskazówki, jak odzyskać wewnętrzny spokój i poprawić relacje w rodzinie.

Edyta

Mam za sobą wiele lat cierpień, schorzeń od chronicznych słabości, wyczerpania, przez bóle, zaburzenia układów pokarmowego, moczowego, kardiologicznego, krążenia, zaburzenia koncentracji czy pamięci. Także za sobą mam wiele lat przeróżnych badań, niedoprecyzowanych diagnoz medycznych i nieskutecznych terapii. Z takim bagażem zaczęły się moje rozmowy z Moniką. Pomimo wspomnianych doświadczeń wyuczony czy zaprogramowany mój umysł nie tyle nie był w stanie zrozumieć sensu jej przekazu co wręcz wywoływał opór a nawet sprzeciw. To z powodu tego, że sens ten wywraca do góry nogami nasze postrzeganie świata i samych siebie. Do tego wszystkiego pojęcie aspektu zdrowia i istnienia to kolejne bariery odrzucane i niepojęte dla naszych głęboko zakorzenionych latami pojęć źródła i dogmatów życiowych. Przebrnąłem przez te bariery, najpierw merytorycznie, następnie praktycznie. Długo trwało, ale było warto. Dzisiaj, chociaż wciąż się uczę inaczej postrzegam otoczenie, zdobyłem wiele spokoju i motywacji, a w kontekście zdrowia zawsze mam pod ręką kontakt do Moniki i już wiele razy nawet po jednej sesji staję na nogi i jestem gotowy do kolejnych wyzwań. Nie dociekam jak to działa bo to nie jest tego istotą, zadowalam się reakcjami znajomych, którzy wciąż się dopytują o „specyfiki jakie biorę” by mieć tyle siły, energii i wytrzymałości.

Irek

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.